• Firma APK TRANS zajmuje się przeprowadzkami osób prywatnych i firm. Jesteśmy doświadczonymi i kompetentnymi organizatorami przeprowadzek.

  • Organizujemy przewóz pianin, mebli, kas pancernych oraz maszyn. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami magazynującymi rzeczy.

Przeprowadzki

Przeprowadzki na terenie Warszawy – firma APK TRANS. Od 25 lat zajmujemy się profesjonalnymi przeprowadzkami biur, firm i osób prywatnych.

Transport

Przeprowadzki i transport mebli. Zajmujemy się organizacją przeprowadzek oraz przewozem różnego rodzaju mebli.

Magazynowanie

Przeprowadzki i usługi magazynowania przedmiotów. Nasza firma zajmuje się przeprowadzkami mieszkań, biur oraz firm.

Kontakt

APK TRANS PRZEPROWADZKI ul. Pandy 11 lok. 10 02-202 Warszawa tel: 22 822-75-35 fax: 22 822-75-35 kom. 602-391-946 w godz. 8:00-20:00

Zapraszamy do kontaktu z firmą APK TRANS, specjalizującą się w przeprowadzkach firm oraz osób prywatnych. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów – w bezpieczny sposób przewieziemy zarówno meble, jak i trudne w transporcie pianina. Naszą domeną jest terminowość i rzetelność wykonywanej pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z oferowanych przez nas usług. Mają Państwo pytania dotyczące tanich przeprowadzek, organizowanych przez APK TRANS PRZEPROWADZKI? Napiszcie, zadzwońcie lub odwiedź nas osobiście – z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

APK TRANS PRZEPROWADZKI

 Paweł Kucharski
 ul. Pandy 11 lok. 10
 02-202 Warszawa

 tel:
 kom. 602-391-946
 w godz. 8-20

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.